مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک

مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک; کاشت ناخن یکی از حرفه های ظریف و حساس حرفه آرایشگری زنانه میباشد که یک ناخن کار تنها با داشتن تجربه فراوان میتواند یک کاشت ناخن بی عیب و نقص انجام داد. در کاشت ناخن علاوه بر زیبای خاص ناخن ها، هم صدف ناخن بلندتر میشود و هم مقاومت ناخن بیشتر از قبل شده و شکل و مدل ناخن زیباتر میشود.

مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک

ناخن کار در صورت نداشتن تبحردر کاشت ناخن، زیر مواد هوا گرفته و مواد بلند میشود یا و بعد از مدتی تبدیل به قارچ میشود . برای انجام یک کاشت ناخن خوب به یک مرکز تخصصی که ناخن کار حرفه ای دارد مراجعه کنید. ما در ونک با داشتن ناخن کار های حرفه ای و با سابقه چندین ساله بهترین خدمات کاشت ناخن را برای مشتریان انجام میدهیم.

مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک

ترمیم کاشت ناخن در ونک

ناخن ها هر روز در حال رشد طولی و عرضی هستند بنابر این اگر کسی که کاشت ناخن انجام داده است با رشد رو به جلو ناخن ها ، مواد کاشت ناخن چسبیده روی صدف ناخن از انتهای ناخن یا کوتیکول ناخن، فاصله میگیرید و ناخن رشد کرده و بدون مواد و سفید میماند. ترمیم کاشت ناخن در ونک; جای خالی ناخن که بدون مواد است در عرض 20 الی 30 روز کاملا مشخص میشود و نمای بدی به ناخن ها میدهد در این صورت است که باید ترمیم کاشت ناخن انجام شود.

انواع کاشت ناخن در ونک

کاشت ناخن مصنوعی به دو روش انجام میشود کاشت ناخن با تیپ و بدون تیپ ناخن. تیپ ناخن که همان  ناخن مصنوعی هایی هستند که بازار در رنگ و ها و طرحهای مختلفی به صورت بسته بندی شده موجود است . و تمام لوازم آرایش فروش ها این تیپ ها را دارند ولی تیپ های مورد استفاده ناخن کار ها سفید و بدون طرح هستند. ناخن کارها بعد آماده سازی بستر صدف ناخن، این تیپ ها را بر روی ناخن میپچسبانند و مراحل دیگر کاشت ناخن را مانند دیزاین یا مواد گذای را روش انجام میدهند.

 

چگونه کاشت ناخن بدون تیپ انجام میشود؟

در کاشت ناخن بدون تیپ، از فرمر کاشت ناخن استفاده میشود و مواد کاشت ناخن مستقیم بر روی صدف ناخن قرار میگیرند و دیزاین روی این مواد انجام میشود. کاشت ناخن بر روی هز 10 تا ناخن مطابق با سلیقه و در نظر گرفتن نظر مشتری انجام میشود.

کاشت ناخن با فرمر و بدون تیپ در نارمک

 

انواع  روش های کاشت ناخن

کاشت ناخن به سه روش انجام میشود .

  • کاشت ناخن پودری
  • کاشت ناخن ژله ای
  • کاشت ناخن قالبی

کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن پودری یکی از پرطرفدارترین و رایج ترین و بهترین نوع کاشت ناخن در دنیا است در این روش مواد اکرولیک را که حالت اولیه پودری در رنگ های سفید و شفافا و هلویی هستند با استفاده از لیکوئید مایع صورت خمیری در اورده و برای کاشت ناخن استفاده میشود. کاشت پودری دارای استحکام و مقاومت زیادی است و انواع دیزاین های کاشت را میتوان بر روی این نوع متد پیاده کرد.

مزیت کاشت های پودری

ماندگاری بالایی دارد – به راحتی شکسته نمیشود – استحکام ناخن ها را بالا میبرد.

کاشت ناخن پودر در ونک

 

کاشت ناخن ژله ای (با ژل)

کاشت ناخن با ژل هم یکی از کاشت های زیبا به حساب میاد. طریقه کاشت نااخن با مواد ژل همانند کاشت ناخن با پودر است. رنگ مواد کاشت با ژل هلویی، صورتی، کلیر و سفید گچی هستند . کاشت ناخن با ژل کاشت زیبایی است به همین خاطر چون موادش هم گرانتر میباشد قیمت کاشت با این مواد گرانتر در میاد به همین خاطر مشتری های خاص خود را دارد . مواد کاشت ژله ای ، مایع میباشد. مقاومت این کاشت کمتر از پودری است.

انواع کاشت ناخن با ژل

  1. کاشت ناخن با پلی ژل (کاشت ناخن تیوپی)
  2. کاشت ناخن با ژل کاسه ای (کاشت ناخن با ژل بیلدر)
  3. لمینت ناخن

 

کاشت ناخن با قالب

کاشت ناخن با قالب همانند دیگر متدهای کاشت ناخن، طرفدار انچنانی ندارد. این نوع کاشت کیفیت پایینی دارد و اگر ناخن کار قلقل کار را ندوند زود هوا میگیرد. از این نوع کاشت در مواقعی که ناخن کاران مشتری زیادی دارند ( اعیاد و شب عید) و میخواهند در مدت زمان کمتری مشتریان زیادی را را بندازند از این نوع کاشت استفاده میکنند.

انواع دیزاین های کاشت ناخن

در ادامه مطالب چند نوع دیزاین کاشت ناخن که بر روی کاشت پودری انجام میشود را برایتان معرفی میکنیم.

کاشت ناخن ماربل

یکی از روش های کاشت ناخن است که به شکل سنگ مرمر می باشد. در این روش ابتدا پودر گچی را بر روی ناخن قرار می دهند و بر روی آن خط های نا متوازن با لاک مشکی می کشند سپس با استون یا لیکویید بر روی رنگ مشکی رگه هایی مانند سنگ مرمر ایجاد می کنند.

کاشت ناخن ماربل

 

کاشت ناخن فلای آن

کاشت ناخن فلای آن کاشتی سوئیسی است و نوعی کاشت ناخن است که در آن از لیکویید و پرایمر استفاده نمی کنند بنابراین با حذف شدن این دو ماده خطرات کاشت ناخن کاهش یافته بنابراین برای خانم های باردار یک روش بی ضرر است.این کاشت برای خانمهایی که کاشت نمیخواند و مرتب ژلیش میکنند تا ناخن خودشون نشکند توصیه میشود.این کاشت برای خانمهای کارمندی که بخاطر کارشون نمیتونند کاشت کنند توصیه میشود.این کاشت بسیار محکم، زیبا، طبیعی هست.

کاشت ناخن ژلیش

در این نوع کاشت ناخن ، روی ناخن طبیعی لاک های ژل مخصوصی می زنند . این نوع از کاشت که دارای دوام متوسطی است و نیازی به سوهان کشی ندارد و ظاهری بسیار طبیعی به ناخن های فرد می بخشد.

کاشت ناخن انواع مختلفی دارد ولی ما چند تا از دیزاین های کاشت ناخن پودری را برایتان گذاشته ایم .

مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک
كاشت ناخن ژله ای

کاشت ناخن ونک

ناخن به عنوان عضوی دورافتاده و در حاشیه مانده از بدن انسان هاست که دارای محاسن و فوائد بسیار زیادی می باشد. وبسایت نیل گروپ . این عضو کراتینی و بی روح ، قابلیت تغییرپذیری داشته و با اعمال هنرهای پر ظرافت، به یکی از وجوه زیبایی بانوان تبدیل می گردد. یکی از این اعمال هنری پر ظرافت کاشت ناخن مصنوعی می‌باشد.

کاشت ناخن مصنوعی در ونک:

کاشت ناخن مصنوعی در ونک و دیگر مناطق تهران یکی ازعلت های مراجعه بانوان به سالن های زیبایی و مراکز کاشت ناخن می باشد ، کاشت ناخن علاوه بر اینکه زیبایی خاصی به ناخن ها انگشتان و دست های خانم ها میدهد دلیل دیگر هم دارد که خانم ها به آن روی میاورند گاهی افراد به دلایل مشکلاتی که در ناخن خود مشاهده می کنند به کاشت ناخن می پردازند و گاه دلیل آن بد فرم بودن و بد شکل بودن ناخن ها می باشد .

کاشت ناخن هلویی در ونک :

کاشت ناخن هلویی در ونک ، برای کاشت ناخن هلویی ابتدا سطح ناخن تراشیده می شود و تا زمانی این کار ادامه می یابد که لایه نازکی از صدف ناخن باقی بماند این کار برای این است که موادی که به جای ناخن اصلی قرار می گیرد باعث برجسته شدن و بد نما شدن ناخن نشود . کاشت ناخن هلویی یکی از زیباترین و طبیعی ترین کاشت ها میباشد . برای کاشت ناخن با این متد با یک تماس می توانید با بهترین مرکز کاشت ناخن همراه شوید .

کاشت ناخن هلویی - انواع کاشت ناخن
نمونه کار کاشت ناخن هلویی در دیزاین مستطیل

طراحی ناخن هلویی  ونک:

طراحی ناخن هلویی ونک ، از لحاظ دوام کار کاشت ناخن به روش معمولی با کاشت ناخن به روش هلویی تفاوتی ندارد تنها تفاوت اصلی در ظاهر ناخن می باشد و این روش برای افرادی مناسب است که صدف ناخن های کوتاهی دارند و از کاشت ناخن هلویی استفاده کنند بر زیبایی ناخن هایشان می افزاید . کاشت حرفه ای ناخن هلویی در ونک توسط ناخن کار متخصص در این زمینه این زمینه انجام میشود. اگر در محدوده ونک و یوسف آباد هستید تنها با یک تماس با ما می توانید نوبت خود را از حالا رزرو کنید.

کاشت حرفه ای ناخن در ونک :

کاشت حرفه ای ناخن در ونک ، کاشت ناخن به شیوه های گوناگونی انجام می شود که معروف ترین کاشت ناخن مربوط به کاشت ناخن پودری می باشد . در این شیوه ناخن کار زمانی را باید به سوهان کشی ناخن اختصاص دهد چرا که ناخن های انگشتان دست باید موزون و متناسب باشد . کاشت حرفه ای ناخن در ونک با متد های گوناگون توسط افراد متخصص در این زمینه در محدوده ونک.

حرفه ای ترین مرکز کاشت ناخن در محدوده ونک:

حرفه ای ترین مرکز کاشت ناخن در محدوده ونک ، خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌هایشان وگاهی دلیل کاشت ناخن زیبا به نظر رسیدن ناخن هایشان می باشد . کاشت و طراحی ناخن در منطقه ونک توسط افراد برجسته انجام می پذیرد .

کاشت و طراحی ناخن در ونک:

کاشت و طراحی ناخن در ونک ، پالت طراحی کاشت ناخن استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چون مانع از جویدن ناخن می شود. پالت طراحی کاشت ناخن در اندازه های گوناگون و رنگ های طبیعی متنوع در بازار موجود میباشد. برای عمل کاشت ناخن موارد زیادی را باید رعایت کرد ابزار کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن را باید شناخت و زیر نظر متخصص این کار را انجام داد. کاشت و طراحی ناخن در ونک توسط ناخن کار برجسته در تم ها مختلف زمستانی ، بهاره و تابستانه و پاییزی انجام می پذیرد .

کاشت و طراحی ناخن در ونک
کاشت و طراحی ناخن در ونک

ترمیم ناخن پودری ونک:

ترمیم ناخن پودری ونک ، بعد از گذشت مدت زمانی از کاشت ناخن ، ناخن های شما نیاز به ترمیم دارند ، در هنگام ترمیم ناخن ابتدا به فرم دلخواه تبدیل می شود و سپس آن قسمت از ناخن که رویش داشته است سوهان کشی را انجام می شود . سپس ضد قارچ یا پرایمر را بر روی صدف ناخن میزنند و بعد مواد گذاری انجام می شود . در واقع همان اعمالی که در کاشت ناخن اولیه انجام شد در هنگام ترمیم ناخن ، بروی ناخن ها همان کارها انجام میشود. در صورتی که به دنبال دیزاین ناخن های خود می باشید و به دنبال طرح های منحصر به فرد و ویژه می باشید می توان از خدمات ما در یوسف آباد بهره مند شوید .

کاشت ناخن نچرال در یوسف آباد و ونک :

کاشت ناخن نچرال در یوسف آباد  و ونک، در کاشت ناخن نچرال پس از اینکه ناخن مورد نظر را سوهان کشیدیم و براقی آن را از بین بردیم و همانند روش های دیگر کاشت ناخن ، ضد قارچ را روی ناخن کشیدیم ، باید این ماده روی ناخن خشک شود . در قدم بعدی پرایمر را روی سطح ناخن پخش کرده و سپس مواد کاشت را می گذاریم و قلم مو را تا جایی می کشیم که تمایل داریم کاشت ناخن به حالت طبیعی به نظر برسد . جهت انجام خدمات ناخن می توانید به ما مراجعه کنید ما در یوسف آباد و ونک انواع خدمات کاشت ناخن از جمله مانیکور ، پدیکور و … را انجام می دهیم .

ناخن کار تخصصی در ونک و یوسف آباد :

ناخن کار تخصصی در ونک و یوسف آباد ، زیبایی دست ها در درجه اول به داشتن پوستی نرم و لطیف وابسته است و در مرحله بعد به داشتن ناخن های زیبا بستگی دارد . برای حصول به این نتیجه باید به یک ناخن کار حرفه ای و با سابقه مراجعه کنید تا بهترین خدمات ناخن را برای شما انجام دهد. جهت انجام خدمات ناخن در ونک و یوسف اباد می توانید به ما مراجعه کنید ما انواع خدمات کاشت ناخن از جمله مانیکور ، پدیکور و … را انجام می دهیم .

بهترین مرکز کاشت ناخن منطقه 2 :

بهترین مرکز کاشت ناخن منطقه 2، مانیکور و پدیکور ناخن بدون آسیب رساندن به بافت ناخن شما در محدوده منطقه 2 تهران با طراحی خاص و نگین دار و انواع طرح ها و دیزاین برای طراحی ناخن شما ، به همراه ژل براق و زیبا تنها در محدوده ونک امکان پذیر است .

بهترین مرکز کاشت ناخن در یوسف آباد :

بهترین مرکز کاشت ناخن در یوسف آباد ، در کاشت ناخن مواد را داخل قالب ناخن مصنوعی می گزاریم تا شکل قالب را به خود بگیرد و سپس مواد ضد قارچ را روی ناخن می زنیم و قالب را روی ناخن فشار می دهیم تا مواد روی ناخن خشک شود . در این نوع کاشت دیگر سوهان‌کشی نمی‌شود و از چسب ناخن هم استفاده نمی‌شود . بهترین مرکز کاشت ناخن در محدوده یوسف آباد تنها با یک تماس.

 

کاشت ناخن بیبی بومر در یوسف آباد

کاشت ناخن بیبی بومر در یوسف آباد ، ای نوع کاشت نوعی از طراحی ناخن است که در ترکیب رنگی آن حدودا دو سوم سطح ناخن به رنگ صورتی یا هلویی و ندرتا کاراملی و قسمت لبه ناخن به رنگ سفید است که به صورت سایه روشن روی سطح ناخن دیده میشود . کاشت بی بی بومر از کاشت های ساده و شیک و زیبا میباشد ه در آن پودر ها در هم آمیخته شده و تنالیته رنگی بوجود میاورد. در این نوع کاشت از پودرناخن سفید گچی و پودرهلویی استفاده میشود ولی در کل میتوان با تمام پودر های رنگی این کار را انجام داد. اگر به کاشت بیبی بومر علاقمند هستید مادر یوسف آباد بهترین کاشت بیبی بومر با بهترین دیزاین را برای شما انجام خواهیم داد.

عکس نمونه کار کاشت بیبی بومر

کاشت ناخن بیبی بومر در یوسف آباد ، ناخن کار در یوسف آباد
دیزاین نگین دار کاشت بیبی بومر در ونک و  یوسف آباد

 

 

[WP-Coder id=”1″]