مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک

مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک; کاشت ناخن یکی از حرفه های ظریف و حساس حرفه آرایشگری زنانه میباشد که یک ناخن کار تنها با داشتن تجربه فراوان میتواند یک کاشت ناخن بی عیب و نقص انجام داد. در کاشت ناخن علاوه بر زیبای خاص ناخن ها، هم صدف ناخن بلندتر میشود و هم مقاومت ناخن بیشتر از قبل شده و شکل و مدل ناخن زیباتر میشود.

مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک

ناخن کار در صورت نداشتن تبحردر کاشت ناخن، زیر مواد هوا گرفته و مواد بلند میشود یا و بعد از مدتی تبدیل به قارچ میشود . برای انجام یک کاشت ناخن خوب به یک مرکز تخصصی که ناخن کار حرفه ای دارد مراجعه کنید. ما در ونک با داشتن ناخن کار های حرفه ای و با سابقه چندین ساله بهترین خدمات کاشت ناخن را برای مشتریان انجام میدهیم.

مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک

ترمیم کاشت ناخن در ونک

ناخن ها هر روز در حال رشد طولی و عرضی هستند بنابر این اگر کسی که کاشت ناخن انجام داده است با رشد رو به جلو ناخن ها ، مواد کاشت ناخن چسبیده روی صدف ناخن از انتهای ناخن یا کوتیکول ناخن، فاصله میگیرید و ناخن رشد کرده و بدون مواد و سفید میماند. ترمیم کاشت ناخن در ونک; جای خالی ناخن که بدون مواد است در عرض 20 الی 30 روز کاملا مشخص میشود و نمای بدی به ناخن ها میدهد در این صورت است که باید ترمیم کاشت ناخن انجام شود.

انواع کاشت ناخن در ونک

کاشت ناخن مصنوعی به دو روش انجام میشود کاشت ناخن با تیپ و بدون تیپ ناخن. تیپ ناخن که همان  ناخن مصنوعی هایی هستند که بازار در رنگ و ها و طرحهای مختلفی به صورت بسته بندی شده موجود است . و تمام لوازم آرایش فروش ها این تیپ ها را دارند ولی تیپ های مورد استفاده ناخن کار ها سفید و بدون طرح هستند. ناخن کارها بعد آماده سازی بستر صدف ناخن، این تیپ ها را بر روی ناخن میپچسبانند و مراحل دیگر کاشت ناخن را مانند دیزاین یا مواد گذای را روش انجام میدهند.

 

چگونه کاشت ناخن بدون تیپ انجام میشود؟

در کاشت ناخن بدون تیپ، از فرمر کاشت ناخن استفاده میشود و مواد کاشت ناخن مستقیم بر روی صدف ناخن قرار میگیرند و دیزاین روی این مواد انجام میشود. کاشت ناخن بر روی هز 10 تا ناخن مطابق با سلیقه و در نظر گرفتن نظر مشتری انجام میشود.

کاشت ناخن با فرمر و بدون تیپ در نارمک

 

انواع  روش های کاشت ناخن

کاشت ناخن به سه روش انجام میشود .

  • کاشت ناخن پودری
  • کاشت ناخن ژله ای
  • کاشت ناخن قالبی

کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن پودری یکی از پرطرفدارترین و رایج ترین و بهترین نوع کاشت ناخن در دنیا است در این روش مواد اکرولیک را که حالت اولیه پودری در رنگ های سفید و شفافا و هلویی هستند با استفاده از لیکوئید مایع صورت خمیری در اورده و برای کاشت ناخن استفاده میشود. کاشت پودری دارای استحکام و مقاومت زیادی است و انواع دیزاین های کاشت را میتوان بر روی این نوع متد پیاده کرد.

مزیت کاشت های پودری

ماندگاری بالایی دارد – به راحتی شکسته نمیشود – استحکام ناخن ها را بالا میبرد.

کاشت ناخن پودر در ونک

 

کاشت ناخن ژله ای (با ژل)

کاشت ناخن با ژل هم یکی از کاشت های زیبا به حساب میاد. طریقه کاشت نااخن با مواد ژل همانند کاشت ناخن با پودر است. رنگ مواد کاشت با ژل هلویی، صورتی، کلیر و سفید گچی هستند . کاشت ناخن با ژل کاشت زیبایی است به همین خاطر چون موادش هم گرانتر میباشد قیمت کاشت با این مواد گرانتر در میاد به همین خاطر مشتری های خاص خود را دارد . مواد کاشت ژله ای ، مایع میباشد. مقاومت این کاشت کمتر از پودری است.

انواع کاشت ناخن با ژل

  1. کاشت ناخن با پلی ژل (کاشت ناخن تیوپی)
  2. کاشت ناخن با ژل کاسه ای (کاشت ناخن با ژل بیلدر)
  3. لمینت ناخن

 

کاشت ناخن با قالب

کاشت ناخن با قالب همانند دیگر متدهای کاشت ناخن، طرفدار انچنانی ندارد. این نوع کاشت کیفیت پایینی دارد و اگر ناخن کار قلقل کار را ندوند زود هوا میگیرد. از این نوع کاشت در مواقعی که ناخن کاران مشتری زیادی دارند ( اعیاد و شب عید) و میخواهند در مدت زمان کمتری مشتریان زیادی را را بندازند از این نوع کاشت استفاده میکنند.

انواع دیزاین های کاشت ناخن

در ادامه مطالب چند نوع دیزاین کاشت ناخن که بر روی کاشت پودری انجام میشود را برایتان معرفی میکنیم.

کاشت ناخن ماربل

یکی از روش های کاشت ناخن است که به شکل سنگ مرمر می باشد. در این روش ابتدا پودر گچی را بر روی ناخن قرار می دهند و بر روی آن خط های نا متوازن با لاک مشکی می کشند سپس با استون یا لیکویید بر روی رنگ مشکی رگه هایی مانند سنگ مرمر ایجاد می کنند.

کاشت ناخن ماربل

 

کاشت ناخن فلای آن

کاشت ناخن فلای آن کاشتی سوئیسی است و نوعی کاشت ناخن است که در آن از لیکویید و پرایمر استفاده نمی کنند بنابراین با حذف شدن این دو ماده خطرات کاشت ناخن کاهش یافته بنابراین برای خانم های باردار یک روش بی ضرر است.این کاشت برای خانمهایی که کاشت نمیخواند و مرتب ژلیش میکنند تا ناخن خودشون نشکند توصیه میشود.این کاشت برای خانمهای کارمندی که بخاطر کارشون نمیتونند کاشت کنند توصیه میشود.این کاشت بسیار محکم، زیبا، طبیعی هست.

کاشت ناخن ژلیش

در این نوع کاشت ناخن ، روی ناخن طبیعی لاک های ژل مخصوصی می زنند . این نوع از کاشت که دارای دوام متوسطی است و نیازی به سوهان کشی ندارد و ظاهری بسیار طبیعی به ناخن های فرد می بخشد.

کاشت ناخن انواع مختلفی دارد ولی ما چند تا از دیزاین های کاشت ناخن پودری را برایتان گذاشته ایم .

مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک
كاشت ناخن ژله ای

کاشت ناخن محدوده ونک (نیل گروپ)

کاشت ناخن نیل گروپ محدوده میدان ونک – گاندی جنوبی

کاشت ناخن به دلیل خلق زیبایی منحصر به فرد در دست های خانم ها ، طرفداران و علاقمندان زیادی را در دنیای امروزی برای خود پیدا کرده است . دلیل اکثرا خانم ها در تهران و در مرکز ما در ونک برای کاشت ناخن زیبا کردن و طراحی و فرم دادن به ناخن هایشان میباشد. خانم ها ناخن های خود را بی برورو میدانند و میگویند ناخن هایشان نامنظم میباشد .

کاشت ناخن برای ناخن کار در صورت رعایت نکردن الزامات ضرر دارد ولی برای متقاضی کاشت ناخن تا حالا ضرری انچنانی از طرف پزشکان به اثبات نرسیده است.

 

هزینه کاشت ناخن در محدوده ونک تهران

کاشت ناخن ساده: 100.000 تومان
کاشت ناخن پلی ژل: 150.000 تومان
کاشت ناخن ژل: 130.000 تومان
ترمیم کاشت ناخن از: 60.000 تومان
کاشت ناخن لمینت: 100.000 تومان
پدیکور پا: 80.000 تا 160.000 تومان
کاشت شصت پا: 90.000 تومان

کاشت ناخن اکریلیک در ونک

کاشت ناخن اکریلیک با ترکیبی از مایع و پودر با استفاده از قلم مو روی ناخن های شما انجام میشود و به وسیله هوا یا دستگاه مخصوص خشک می‎ شود . یک ناخن کار خوب باید با استفاده از تکنیک های مختلف ، ناخنی زیبا و طبیعی برای شما طراحی خواهد کند. اگر میخواهید کاشت ناخن شما ماندگاری بیشتری داشته باشد و تغییر چشمگیری در شکل ناخن های شما ایجاد کند ، کاشت اکریلیک گزینه مناسبی برای شما در تهران خواهد بود.

کاشت ناخن ونک ، ناخن کار ونک ، خدمات ناخن ونک

کاشت ناخن با ماندگاری بیشتر در ونک

کاشت ناخن با ماندگاری زیاد در محدوده ونک .در صورت رعایت مراقبت های لازم و مناسب از کاشت ناخن اکریلیک ، این کاشت به مدت حداکثر یک ماه بر روی ناخن های شما ماندگاری دارد. باید در 5 روز آخر برای ترمیم کاشت ناخن تان ، به ناخن کار تان مراجعه کنید تا ماندگاری کاشت را تا یک ماه بیشتر کند. اصلی ترین مراقبت های کاشت ناخن که ما در ونک به مشتریها توصیه میکنیم عبارتند از : 1- باز نکردن درب کنسرو با ناخن کاشته شده. 2-در هنگام تمیز کاری ناخن ها ، آنها را بررسی و از سفت بودن آنها مطمئن شوید. 3-ناخن کاشت را هر 2 تا 3 هفته باید ترمیم کرد. 4-نگذارید ناخن کاشته شده به جایی گیر کند.

کاشت ناخن بیبی بومر چیست ؟
کاشت ناخن پرطرفدار بیبی بومر ، کاشتی محبوب و زیبا است. در این نوع کاشت از دور رنگ استفاده میشود برای قسمت پایین ناخن از رنگ های هلویی و صورتی یا گلبهی و برای قسمت بالای ناخن از رنگ سفید استفاده میشود . در این نوع کاشت مرز بین دو رنگ وجود ندارد و حالت سایه روشن در این مرز بوجود اورده اند .
گریم کاشت ناخن چیست؟
کاشت گریم یکی از جذاب ترین کاشت ها و مناسب برای ناخن های پهن وکوتاه است . ترمیم این نوع کاشت بسیار راحت تر از کاشت های دیگر است.استحکام و ماندگاری بیشتری نسبت به بقیه کاشت ها دارد و ناخن کار باید حرفه ای باشد. این کاشت نسبت به دیگر کاشت ها هزینه بالاتری دارد .
علت افتادن کاشت ناخن چیست؟
کاشت ناخن یک حرفه ای ظریف و پر از نکات ریز است و افتادن و هوا گرفتن کاشت ناخن عوامل مختلفی دارد که بیشتر به حرفه ای بودن ناخن کار برمیگردد. بستر سازی، سوهان کشی، قوص کاشت ناخن، تاریخ مصرف مواد کاشت و ... صدها نکته دیگر از عوامل کنده شدن کاشت ناخن میباشد.
کاشت ناخن نمازی یا موقت چیست؟
کاشت ناخن نمازی یک کاشت ناخن موقت است یعنی هر زمان دوست داشتید می توانید کاشت ها را بردارید. در حالت کلی کاشت ناخن نمازی 10 روز ماندگاری دارد و در این مدت هر موقع خواستید میتوانید ریموو کنید.
بازار کاشت ناخن چگونه است؟
کاشت ناخن یک حرفه جذاب و پرطرفدار در دنیا است که روزانه بر تعداد مشتریان این متد زیبایی افزوده میشود با یادگیری کاشت ناخن و تلاش در این راه میتوانید از بازار کاشت ناخن ایران نهایت استفاده را بکنید درآمد بسیار خوبی کسب کنید.

خدمات لاک ناخن در منطقه ونک

خدمات لاک ناخن در منطقه ونک . پاک کردن لاک ناخن مراحلی دارد که باید به آن توجه کرد .تا جای ممکن باید از کندن لاک ناخن پیشگیری کنید زیرا لایه‌ای طبیعی از خود ناخن نیز در این شرایط به همراه لاك كنده می‌شود و این موضوع به مرور زمان باعث نازک شدن ، خرابی و شكستن ناخن می‌شود.

خدمات لاک ناخن قرمز ، لاک ناخن عروس ، لاک ناخن آیینه ای در ونک
خدمات لاک ناخن در ونک

ارائه بهترین خدمات ناخن در ونک . برای پاک کردن لاک ناخن حتما باید از لاک پاک کن استفاده كنید. لاک ناخن های پرطرفدار و جدید عبارتند از : لاک ناخن آیینه ای (مشکی ، قرمز ، طلایی) ، لاک ناخن مات ، لاک ناخن ژله ای

طراحی و دیزاین کاشت ناخن در ونک

پالت طراحی و دیزاین ناخن ; استفاده از پالت ناخن برای افرادی ناخن‌های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چون مانع از جویدن ناخن ها می‌شود این پالت ها در اندازه‌های گوناگون و رنگ‌های طبیعی متنوع در بازار موجود میباشد . ولی کاشت ناخن مصنوعی با پالت های ناخن مصنوعی (تیپ کاشت ناخن) آماده فرق میکند.

دیزاین ناخن لوزی ، تیپ ناخن نوک تیز ، تیپ کاشت ناخن اشاره ، انواع کاشت ناخن

💅🏻کاشت ناخن ژله ای در مناطق مرطوب دوام بیشتری دارد و کاملا شیشه‌ای و کریستالی و زیبا است. ناخن‌هایی که با روش Mix و ژل کاشت می‌شوند از نظر ظاهری بسیار به هم شبیه هستند و زیبایی منحصر بفردی دارند البته که گرانتر از کاشت ناخن با پودر یا اکرولیک هستاند.

💅🏻 کاشت ناخن قالبی ، به دلیل عدم پرداخت و سایش ناخن قبل از کاشت ،زیبایی و ظرافت آن از روش های دیگر کاشت، کمتر است ولی در ازای این معایب می توان به سرعت بالا و راحتی کاشت، عدم نیاز به ترمیم زیاد و عدم اتلاف وقت در رسیدگی به آن اشاره کرد .

آدرس: کاشت ناخن در محدوده میدان ونک – خیابان گاندی

Array
این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.