مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک

مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک; کاشت ناخن یکی از حرفه های ظریف و حساس حرفه آرایشگری زنانه میباشد که یک ناخن کار تنها با داشتن تجربه فراوان میتواند یک کاشت ناخن بی عیب و نقص انجام داد. در کاشت ناخن علاوه بر زیبای خاص ناخن ها، هم صدف ناخن بلندتر میشود و هم مقاومت ناخن بیشتر از قبل شده و شکل و مدل ناخن زیباتر میشود.

مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک

ناخن کار در صورت نداشتن تبحردر کاشت ناخن، زیر مواد هوا گرفته و مواد بلند میشود یا و بعد از مدتی تبدیل به قارچ میشود . برای انجام یک کاشت ناخن خوب به یک مرکز تخصصی که ناخن کار حرفه ای دارد مراجعه کنید. ما در ونک با داشتن ناخن کار های حرفه ای و با سابقه چندین ساله بهترین خدمات کاشت ناخن را برای مشتریان انجام میدهیم.

مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک

ترمیم کاشت ناخن در ونک

ناخن ها هر روز در حال رشد طولی و عرضی هستند بنابر این اگر کسی که کاشت ناخن انجام داده است با رشد رو به جلو ناخن ها ، مواد کاشت ناخن چسبیده روی صدف ناخن از انتهای ناخن یا کوتیکول ناخن، فاصله میگیرید و ناخن رشد کرده و بدون مواد و سفید میماند. ترمیم کاشت ناخن در ونک; جای خالی ناخن که بدون مواد است در عرض 20 الی 30 روز کاملا مشخص میشود و نمای بدی به ناخن ها میدهد در این صورت است که باید ترمیم کاشت ناخن انجام شود.

انواع کاشت ناخن در ونک

کاشت ناخن مصنوعی به دو روش انجام میشود کاشت ناخن با تیپ و بدون تیپ ناخن. تیپ ناخن که همان  ناخن مصنوعی هایی هستند که بازار در رنگ و ها و طرحهای مختلفی به صورت بسته بندی شده موجود است . و تمام لوازم آرایش فروش ها این تیپ ها را دارند ولی تیپ های مورد استفاده ناخن کار ها سفید و بدون طرح هستند. ناخن کارها بعد آماده سازی بستر صدف ناخن، این تیپ ها را بر روی ناخن میپچسبانند و مراحل دیگر کاشت ناخن را مانند دیزاین یا مواد گذای را روش انجام میدهند.

 

چگونه کاشت ناخن بدون تیپ انجام میشود؟

در کاشت ناخن بدون تیپ، از فرمر کاشت ناخن استفاده میشود و مواد کاشت ناخن مستقیم بر روی صدف ناخن قرار میگیرند و دیزاین روی این مواد انجام میشود. کاشت ناخن بر روی هز 10 تا ناخن مطابق با سلیقه و در نظر گرفتن نظر مشتری انجام میشود.

کاشت ناخن با فرمر و بدون تیپ در نارمک

 

انواع  روش های کاشت ناخن

کاشت ناخن به سه روش انجام میشود .

  • کاشت ناخن پودری
  • کاشت ناخن ژله ای
  • کاشت ناخن قالبی

کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن پودری یکی از پرطرفدارترین و رایج ترین و بهترین نوع کاشت ناخن در دنیا است در این روش مواد اکرولیک را که حالت اولیه پودری در رنگ های سفید و شفافا و هلویی هستند با استفاده از لیکوئید مایع صورت خمیری در اورده و برای کاشت ناخن استفاده میشود. کاشت پودری دارای استحکام و مقاومت زیادی است و انواع دیزاین های کاشت را میتوان بر روی این نوع متد پیاده کرد.

مزیت کاشت های پودری

ماندگاری بالایی دارد – به راحتی شکسته نمیشود – استحکام ناخن ها را بالا میبرد.

کاشت ناخن پودر در ونک

 

کاشت ناخن ژله ای (با ژل)

کاشت ناخن با ژل هم یکی از کاشت های زیبا به حساب میاد. طریقه کاشت نااخن با مواد ژل همانند کاشت ناخن با پودر است. رنگ مواد کاشت با ژل هلویی، صورتی، کلیر و سفید گچی هستند . کاشت ناخن با ژل کاشت زیبایی است به همین خاطر چون موادش هم گرانتر میباشد قیمت کاشت با این مواد گرانتر در میاد به همین خاطر مشتری های خاص خود را دارد . مواد کاشت ژله ای ، مایع میباشد. مقاومت این کاشت کمتر از پودری است.

انواع کاشت ناخن با ژل

  1. کاشت ناخن با پلی ژل (کاشت ناخن تیوپی)
  2. کاشت ناخن با ژل کاسه ای (کاشت ناخن با ژل بیلدر)
  3. لمینت ناخن

 

کاشت ناخن با قالب

کاشت ناخن با قالب همانند دیگر متدهای کاشت ناخن، طرفدار انچنانی ندارد. این نوع کاشت کیفیت پایینی دارد و اگر ناخن کار قلقل کار را ندوند زود هوا میگیرد. از این نوع کاشت در مواقعی که ناخن کاران مشتری زیادی دارند ( اعیاد و شب عید) و میخواهند در مدت زمان کمتری مشتریان زیادی را را بندازند از این نوع کاشت استفاده میکنند.

انواع دیزاین های کاشت ناخن

در ادامه مطالب چند نوع دیزاین کاشت ناخن که بر روی کاشت پودری انجام میشود را برایتان معرفی میکنیم.

کاشت ناخن ماربل

یکی از روش های کاشت ناخن است که به شکل سنگ مرمر می باشد. در این روش ابتدا پودر گچی را بر روی ناخن قرار می دهند و بر روی آن خط های نا متوازن با لاک مشکی می کشند سپس با استون یا لیکویید بر روی رنگ مشکی رگه هایی مانند سنگ مرمر ایجاد می کنند.

کاشت ناخن ماربل

 

کاشت ناخن فلای آن

کاشت ناخن فلای آن کاشتی سوئیسی است و نوعی کاشت ناخن است که در آن از لیکویید و پرایمر استفاده نمی کنند بنابراین با حذف شدن این دو ماده خطرات کاشت ناخن کاهش یافته بنابراین برای خانم های باردار یک روش بی ضرر است.این کاشت برای خانمهایی که کاشت نمیخواند و مرتب ژلیش میکنند تا ناخن خودشون نشکند توصیه میشود.این کاشت برای خانمهای کارمندی که بخاطر کارشون نمیتونند کاشت کنند توصیه میشود.این کاشت بسیار محکم، زیبا، طبیعی هست.

کاشت ناخن ژلیش

در این نوع کاشت ناخن ، روی ناخن طبیعی لاک های ژل مخصوصی می زنند . این نوع از کاشت که دارای دوام متوسطی است و نیازی به سوهان کشی ندارد و ظاهری بسیار طبیعی به ناخن های فرد می بخشد.

کاشت ناخن انواع مختلفی دارد ولی ما چند تا از دیزاین های کاشت ناخن پودری را برایتان گذاشته ایم .

مرکز تخصصی كاشت ناخن ونک
كاشت ناخن ژله ای

کاشت ناخن محدوده ونک (نیل گروپ)

کاشت ناخن نیل گروپ محدوده میدان ونک – گاندی جنوبی

کاشت ناخن به دلیل خلق زیبایی منحصر به فرد در دست های خانم ها ، طرفداران و علاقمندان زیادی را در دنیای امروزی برای خود پیدا کرده است . دلیل اکثرا خانم ها در تهران و در مرکز ما در ونک برای کاشت ناخن زیبا کردن و طراحی و فرم دادن به ناخن هایشان میباشد. خانم ها ناخن های خود را بی برورو میدانند و میگویند ناخن هایشان نامنظم میباشد .

کاشت ناخن برای ناخن کار در صورت رعایت نکردن الزامات ضرر دارد ولی برای متقاضی کاشت ناخن تا حالا ضرری انچنانی از طرف پزشکان به اثبات نرسیده است.

 

هزینه کاشت ناخن در محدوده ونک تهران

کاشت ناخن ساده: 100.000 تومان
کاشت ناخن پلی ژل: 150.000 تومان
کاشت ناخن ژل: 130.000 تومان
ترمیم کاشت ناخن از: 60.000 تومان
کاشت ناخن لمینت: 100.000 تومان
پدیکور پا: 80.000 تا 160.000 تومان
کاشت شصت پا: 90.000 تومان

کاشت ناخن اکریلیک در ونک

کاشت ناخن اکریلیک با ترکیبی از مایع و پودر با استفاده از قلم مو روی ناخن های شما انجام میشود و به وسیله هوا یا دستگاه مخصوص خشک می‎ شود . یک ناخن کار خوب باید با استفاده از تکنیک های مختلف ، ناخنی زیبا و طبیعی برای شما طراحی خواهد کند. اگر میخواهید کاشت ناخن شما ماندگاری بیشتری داشته باشد و تغییر چشمگیری در شکل ناخن های شما ایجاد کند ، کاشت اکریلیک گزینه مناسبی برای شما در تهران خواهد بود.

کاشت ناخن ونک ، ناخن کار ونک ، خدمات ناخن ونک

کاشت ناخن با ماندگاری بیشتر در ونک

کاشت ناخن با ماندگاری زیاد در محدوده ونک .در صورت رعایت مراقبت های لازم و مناسب از کاشت ناخن اکریلیک ، این کاشت به مدت حداکثر یک ماه بر روی ناخن های شما ماندگاری دارد. باید در 5 روز آخر برای ترمیم کاشت ناخن تان ، به ناخن کار تان مراجعه کنید تا ماندگاری کاشت را تا یک ماه بیشتر کند. اصلی ترین مراقبت های کاشت ناخن که ما در ونک به مشتریها توصیه میکنیم عبارتند از : 1- باز نکردن درب کنسرو با ناخن کاشته شده. 2-در هنگام تمیز کاری ناخن ها ، آنها را بررسی و از سفت بودن آنها مطمئن شوید. 3-ناخن کاشت را هر 2 تا 3 هفته باید ترمیم کرد. 4-نگذارید ناخن کاشته شده به جایی گیر کند.

کاشت ناخن بیبی بومر چیست ؟
کاشت ناخن پرطرفدار بیبی بومر ، کاشتی محبوب و زیبا است. در این نوع کاشت از دور رنگ استفاده میشود برای قسمت پایین ناخن از رنگ های هلویی و صورتی یا گلبهی و برای قسمت بالای ناخن از رنگ سفید استفاده میشود . در این نوع کاشت مرز بین دو رنگ وجود ندارد و حالت سایه روشن در این مرز بوجود اورده اند .
گریم کاشت ناخن چیست؟
کاشت گریم یکی از جذاب ترین کاشت ها و مناسب برای ناخن های پهن وکوتاه است . ترمیم این نوع کاشت بسیار راحت تر از کاشت های دیگر است.استحکام و ماندگاری بیشتری نسبت به بقیه کاشت ها دارد و ناخن کار باید حرفه ای باشد. این کاشت نسبت به دیگر کاشت ها هزینه بالاتری دارد .
علت افتادن کاشت ناخن چیست؟
کاشت ناخن یک حرفه ای ظریف و پر از نکات ریز است و افتادن و هوا گرفتن کاشت ناخن عوامل مختلفی دارد که بیشتر به حرفه ای بودن ناخن کار برمیگردد. بستر سازی، سوهان کشی، قوص کاشت ناخن، تاریخ مصرف مواد کاشت و ... صدها نکته دیگر از عوامل کنده شدن کاشت ناخن میباشد.
کاشت ناخن نمازی یا موقت چیست؟
کاشت ناخن نمازی یک کاشت ناخن موقت است یعنی هر زمان دوست داشتید می توانید کاشت ها را بردارید. در حالت کلی کاشت ناخن نمازی 10 روز ماندگاری دارد و در این مدت هر موقع خواستید میتوانید ریموو کنید.
بازار کاشت ناخن چگونه است؟
کاشت ناخن یک حرفه جذاب و پرطرفدار در دنیا است که روزانه بر تعداد مشتریان این متد زیبایی افزوده میشود با یادگیری کاشت ناخن و تلاش در این راه میتوانید از بازار کاشت ناخن ایران نهایت استفاده را بکنید درآمد بسیار خوبی کسب کنید.

خدمات لاک ناخن در منطقه ونک

خدمات لاک ناخن در منطقه ونک . پاک کردن لاک ناخن مراحلی دارد که باید به آن توجه کرد .تا جای ممکن باید از کندن لاک ناخن پیشگیری کنید زیرا لایه‌ای طبیعی از خود ناخن نیز در این شرایط به همراه لاك كنده می‌شود و این موضوع به مرور زمان باعث نازک شدن ، خرابی و شكستن ناخن می‌شود.

خدمات لاک ناخن قرمز ، لاک ناخن عروس ، لاک ناخن آیینه ای در ونک
خدمات لاک ناخن در ونک

ارائه بهترین خدمات ناخن در ونک . برای پاک کردن لاک ناخن حتما باید از لاک پاک کن استفاده كنید. لاک ناخن های پرطرفدار و جدید عبارتند از : لاک ناخن آیینه ای (مشکی ، قرمز ، طلایی) ، لاک ناخن مات ، لاک ناخن ژله ای

طراحی و دیزاین کاشت ناخن در ونک

پالت طراحی و دیزاین ناخن ; استفاده از پالت ناخن برای افرادی ناخن‌های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چون مانع از جویدن ناخن ها می‌شود این پالت ها در اندازه‌های گوناگون و رنگ‌های طبیعی متنوع در بازار موجود میباشد . ولی کاشت ناخن مصنوعی با پالت های ناخن مصنوعی (تیپ کاشت ناخن) آماده فرق میکند.

دیزاین ناخن لوزی ، تیپ ناخن نوک تیز ، تیپ کاشت ناخن اشاره ، انواع کاشت ناخن

💅🏻کاشت ناخن ژله ای در مناطق مرطوب دوام بیشتری دارد و کاملا شیشه‌ای و کریستالی و زیبا است. ناخن‌هایی که با روش Mix و ژل کاشت می‌شوند از نظر ظاهری بسیار به هم شبیه هستند و زیبایی منحصر بفردی دارند البته که گرانتر از کاشت ناخن با پودر یا اکرولیک هستاند.

💅🏻 کاشت ناخن قالبی ، به دلیل عدم پرداخت و سایش ناخن قبل از کاشت ،زیبایی و ظرافت آن از روش های دیگر کاشت، کمتر است ولی در ازای این معایب می توان به سرعت بالا و راحتی کاشت، عدم نیاز به ترمیم زیاد و عدم اتلاف وقت در رسیدگی به آن اشاره کرد .

آدرس: کاشت ناخن در محدوده میدان ونک – خیابان گاندی

Array
این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

خدمات ناخن ونک تهران

خدمات ناخن ونک ، ناخن یکی از اعضای محافظتی و زیبایی بدن میباشد . محافظتی به این دلیل میباشد که از نوک انگشتان ما حین انجام کارهای روز مرّه محافظت میکند و زیبایی از این بابت اهمیت دارد که با اضافه کردن ناخن مصنوعی روی ناخن (کاشت ناخن) یا با لاک ناخن و دیزاین های جدید روی ناخن طرح های زیبایی ایجاد کرد .نزدیکترین مسیر دسترسی به ونک در منطقه 2 ایستگاه تاکسیرانی ونک و خط اتوبوسرانی ب BRT میباشد.

خدمات ناخن در ونک چه خدماتی را شامل میشود؟

خدمات ناخن در ونک در حالت کلی زیبایی دست و ناخن های دست و و زیبایی ناخن های پا را شامل میشود.  مانیکور، پدیکور، کاشت ناخن مصنوعی دست و پا شامل خدمات ناخن میباشد . کاشت ناخن مصنوعی که به صورت پروز ناخن روی ناخن های دست و پا طی مراحلی با دیزاین ها و طرح های مختلف چسبانده میشود.

دیزاین جدید گل در کاشت ناخن در ونک

کاشت ناخن (کاشت ناخن مصنوعی) چیست؟

کاشت ناخن یا کاشت ناخن مصنوعی به منظور زیبایی ناخن های دست و پا که نا متقارن یا نامنظم و یا کوتاه میباشند استفاده میشود . کاشت ناخن به منظور اضافه کردن نوعی ناخن مصنوعی روی ناخن های طبیعی افراد که عموما خانم ها و دختر خانم ها را شامل میشود با استفاده مواد و لوازم خاصی صورت میگیرد. کاشت ناخن مصنوعی نه تنها به انگشت ها و دست های فرد زیبایی خاصی میدهد حس اعتماد به نفس را هم در افراد زیاد میکند . برای انجام کاشت ناخن در محدوده ونک با شماره تلفن ما تماس بگیرید.

خدمات کاشت ناخن مصنوعی در ونک

خدمات کاشت ناخن مصنوعی شامل کاشت ناخن به روش های ( پودری ، قالبی ، و ژله ای ) را شامل میشود که به کاشت ناخن پودری ، کاشت ناخن ژله ای ، کاشت ناخن قالبی معروف میباشد . ترمیم انواع کاشت ها ، انواع دیزاین های ناخن و کاشت ناخن هم شامل خدمات ناخن در ونک میشود. کاشت ناخن پودری هلویی ، میکس ، بی بی بومر ،  اکلیلی ، گریم کاشت ناخن ، دیزاین های اکلیلی ، بلک لایت ، کروم ، شاتر کروم ، هولوگرام و … میباشد کاشت پودری مادر کاشت ها هم میباشد.

کاشت ناخن بلک لایت در یوسف آباد

خدمات کاشت ناخن پودری در ونک

خدمات کاشت ناخن پودری تو ونک – یک از خدمات اصلی و پرمشتری ما در این منطقه از تهران میباشد . کاشت ناخن پودری به دلیل قابلیت انعطاف پذیری به هر دیزاین ناخن و همچنین مناسب آب و هوای خشک مانند تهران میباشد . کاشت پودری هم مقاومت بیشتری دارد هم دیزاین روی ناخن زیبا تر میشود و هم اینکه کمتر هوا میگیرد.کاشت ناخن پودر به ترتیب با سوهان کشی ناخن و ضد قارچ روی ناخن ها شروع  شده و بعد مواد گذاری و در آخر با دیزاین روی ناخن های کاشت شده خاتمه میباشد. انواع خدمات کاشت ناخن در ونک را پیش ما تجربه کنید و مشتری همیشگی ما خواهیدشد.

بهترین کاشت ناخن هلویی تو ونک

کاشت ناخن هلویی یکی از زیباترین کاشت ها در بین مشتری های ما در ونک میباشد و اصولا بدون دیزاین انجام میشود و به خودی خود با رنگ متمایل به هلو زیبایی خاصی به ناخن ها میدهد. در این روش ، نتیجه نهایی کاشت ناخن بسیار طبیعی تر و زیباتر خواهد بود.هر چه قدر ناخن کار حرفه ای تر باشد کاشت هلویی از زیبایی خاصی برخوردار خواهد بود.

کاشت ناخن هلویی ونک

تفاوتی که در کاشت ناخن پودری معمولی و پودری هلویی وجود دارد تنها در رنگ هلویی می باشد. به بیانی دیگر در این نوع کاشت ناخن ، از پودر هلویی رنگ مات و براق استفاده می ‌شود. کاشت ناخن حرفه ای هلویی با بهترین مواد کاشت ناخن در ونک را تجربه کنید.

کاشت ناخن ژله ای در محدوده میدان ونک

کاشت ناخن ژله ای در ونک .طریقه کاشت ژله ای به این صورت است که مراحل کاشت و زیر سازی ناخن با این شیوه از کاشت ناخن، همانند زیرسازی معمولی انواع کاشت ها است. در ابتدا مانیکور خشک به وسیله سوهان برقی انجام شده و پوسته های اضافی اطراف ناخن برداشته می شوند ، سپس با سر سوهان زبر سوهان برقی ، خراش هایی بسیار ظریف روی صدف ناخن ها ایجاد می کنیم. کاشت ناخن محدوده میدان شقاقی ونک .این خراش ها باید به گونه ای بسیار سطحی ایجاد شده و از صدمه زدن به صدف طبیعی ناخن ها خودداری شود . بعد از اتمام زیر سازی ، از ضد قارچ و مواد گذاری مخصوص کاشت ژل انجام میشود. کاشت ناخن تخصصی در محدوده ونک تهران .

کاشت ناخن با فرم ، انواع کاشت ناخن در ونک

انواع خدمات کاشت ناخن و دیزاین ناخن

انواع لاک و لاک ژل طراحی و فرنچ وکروم شاتر کروم هلوگرام لنز فویل شوگر استیکر گل خشک نگین ، اکلیلی گریم و… با قیمت مناسب انجام میشود

انواع دیزاین ناخن ذوزنقه-بالرینا-لبخند-لب-اشاره-دور-مربع-مربع-استوایی-بیضی-بادام-استایل

پرایمر ، بیلدینگ ، فینیشینگ ، تاپ شاین ، محلول کلینر ، ژل زیر سازی ، ژل استحکام دهنده ، ژل نهایی درخشان ، دستگاه UV و یا LED

دستگاه ال ای دی LED کاشت ناخن

کاشت ناخن ونک

ناخن به عنوان عضوی دورافتاده و در حاشیه مانده از بدن انسان هاست که دارای محاسن و فوائد بسیار زیادی می باشد. وبسایت نیل گروپ . این عضو کراتینی و بی روح ، قابلیت تغییرپذیری داشته و با اعمال هنرهای پر ظرافت، به یکی از وجوه زیبایی بانوان تبدیل می گردد. یکی از این اعمال هنری پر ظرافت کاشت ناخن مصنوعی می‌باشد.

کاشت ناخن مصنوعی در ونک:

کاشت ناخن مصنوعی در ونک و دیگر مناطق تهران یکی ازعلت های مراجعه بانوان به سالن های زیبایی و مراکز کاشت ناخن می باشد ، کاشت ناخن علاوه بر اینکه زیبایی خاصی به ناخن ها انگشتان و دست های خانم ها میدهد دلیل دیگر هم دارد که خانم ها به آن روی میاورند گاهی افراد به دلایل مشکلاتی که در ناخن خود مشاهده می کنند به کاشت ناخن می پردازند و گاه دلیل آن بد فرم بودن و بد شکل بودن ناخن ها می باشد .

کاشت ناخن هلویی در ونک :

کاشت ناخن هلویی در ونک ، برای کاشت ناخن هلویی ابتدا سطح ناخن تراشیده می شود و تا زمانی این کار ادامه می یابد که لایه نازکی از صدف ناخن باقی بماند این کار برای این است که موادی که به جای ناخن اصلی قرار می گیرد باعث برجسته شدن و بد نما شدن ناخن نشود . کاشت ناخن هلویی یکی از زیباترین و طبیعی ترین کاشت ها میباشد . برای کاشت ناخن با این متد با یک تماس می توانید با بهترین مرکز کاشت ناخن همراه شوید .

کاشت ناخن هلویی - انواع کاشت ناخن
نمونه کار کاشت ناخن هلویی در دیزاین مستطیل

طراحی ناخن هلویی  ونک:

طراحی ناخن هلویی ونک ، از لحاظ دوام کار کاشت ناخن به روش معمولی با کاشت ناخن به روش هلویی تفاوتی ندارد تنها تفاوت اصلی در ظاهر ناخن می باشد و این روش برای افرادی مناسب است که صدف ناخن های کوتاهی دارند و از کاشت ناخن هلویی استفاده کنند بر زیبایی ناخن هایشان می افزاید . کاشت حرفه ای ناخن هلویی در ونک توسط ناخن کار متخصص در این زمینه این زمینه انجام میشود. اگر در محدوده ونک و یوسف آباد هستید تنها با یک تماس با ما می توانید نوبت خود را از حالا رزرو کنید.

کاشت حرفه ای ناخن در ونک :

کاشت حرفه ای ناخن در ونک ، کاشت ناخن به شیوه های گوناگونی انجام می شود که معروف ترین کاشت ناخن مربوط به کاشت ناخن پودری می باشد . در این شیوه ناخن کار زمانی را باید به سوهان کشی ناخن اختصاص دهد چرا که ناخن های انگشتان دست باید موزون و متناسب باشد . کاشت حرفه ای ناخن در ونک با متد های گوناگون توسط افراد متخصص در این زمینه در محدوده ونک.

حرفه ای ترین مرکز کاشت ناخن در محدوده ونک:

حرفه ای ترین مرکز کاشت ناخن در محدوده ونک ، خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌هایشان وگاهی دلیل کاشت ناخن زیبا به نظر رسیدن ناخن هایشان می باشد . کاشت و طراحی ناخن در منطقه ونک توسط افراد برجسته انجام می پذیرد .

کاشت و طراحی ناخن در ونک:

کاشت و طراحی ناخن در ونک ، پالت طراحی کاشت ناخن استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چون مانع از جویدن ناخن می شود. پالت طراحی کاشت ناخن در اندازه های گوناگون و رنگ های طبیعی متنوع در بازار موجود میباشد. برای عمل کاشت ناخن موارد زیادی را باید رعایت کرد ابزار کاشت ناخن و مواد کاشت ناخن را باید شناخت و زیر نظر متخصص این کار را انجام داد. کاشت و طراحی ناخن در ونک توسط ناخن کار برجسته در تم ها مختلف زمستانی ، بهاره و تابستانه و پاییزی انجام می پذیرد .

کاشت و طراحی ناخن در ونک
کاشت و طراحی ناخن در ونک

ترمیم ناخن پودری ونک:

ترمیم ناخن پودری ونک ، بعد از گذشت مدت زمانی از کاشت ناخن ، ناخن های شما نیاز به ترمیم دارند ، در هنگام ترمیم ناخن ابتدا به فرم دلخواه تبدیل می شود و سپس آن قسمت از ناخن که رویش داشته است سوهان کشی را انجام می شود . سپس ضد قارچ یا پرایمر را بر روی صدف ناخن میزنند و بعد مواد گذاری انجام می شود . در واقع همان اعمالی که در کاشت ناخن اولیه انجام شد در هنگام ترمیم ناخن ، بروی ناخن ها همان کارها انجام میشود. در صورتی که به دنبال دیزاین ناخن های خود می باشید و به دنبال طرح های منحصر به فرد و ویژه می باشید می توان از خدمات ما در یوسف آباد بهره مند شوید .

کاشت ناخن نچرال در یوسف آباد و ونک :

کاشت ناخن نچرال در یوسف آباد  و ونک، در کاشت ناخن نچرال پس از اینکه ناخن مورد نظر را سوهان کشیدیم و براقی آن را از بین بردیم و همانند روش های دیگر کاشت ناخن ، ضد قارچ را روی ناخن کشیدیم ، باید این ماده روی ناخن خشک شود . در قدم بعدی پرایمر را روی سطح ناخن پخش کرده و سپس مواد کاشت را می گذاریم و قلم مو را تا جایی می کشیم که تمایل داریم کاشت ناخن به حالت طبیعی به نظر برسد . جهت انجام خدمات ناخن می توانید به ما مراجعه کنید ما در یوسف آباد و ونک انواع خدمات کاشت ناخن از جمله مانیکور ، پدیکور و … را انجام می دهیم .

ناخن کار تخصصی در ونک و یوسف آباد :

ناخن کار تخصصی در ونک و یوسف آباد ، زیبایی دست ها در درجه اول به داشتن پوستی نرم و لطیف وابسته است و در مرحله بعد به داشتن ناخن های زیبا بستگی دارد . برای حصول به این نتیجه باید به یک ناخن کار حرفه ای و با سابقه مراجعه کنید تا بهترین خدمات ناخن را برای شما انجام دهد. جهت انجام خدمات ناخن در ونک و یوسف اباد می توانید به ما مراجعه کنید ما انواع خدمات کاشت ناخن از جمله مانیکور ، پدیکور و … را انجام می دهیم .

بهترین مرکز کاشت ناخن منطقه 2 :

بهترین مرکز کاشت ناخن منطقه 2، مانیکور و پدیکور ناخن بدون آسیب رساندن به بافت ناخن شما در محدوده منطقه 2 تهران با طراحی خاص و نگین دار و انواع طرح ها و دیزاین برای طراحی ناخن شما ، به همراه ژل براق و زیبا تنها در محدوده ونک امکان پذیر است .

بهترین مرکز کاشت ناخن در یوسف آباد :

بهترین مرکز کاشت ناخن در یوسف آباد ، در کاشت ناخن مواد را داخل قالب ناخن مصنوعی می گزاریم تا شکل قالب را به خود بگیرد و سپس مواد ضد قارچ را روی ناخن می زنیم و قالب را روی ناخن فشار می دهیم تا مواد روی ناخن خشک شود . در این نوع کاشت دیگر سوهان‌کشی نمی‌شود و از چسب ناخن هم استفاده نمی‌شود . بهترین مرکز کاشت ناخن در محدوده یوسف آباد تنها با یک تماس.

 

کاشت ناخن بیبی بومر در یوسف آباد

کاشت ناخن بیبی بومر در یوسف آباد ، ای نوع کاشت نوعی از طراحی ناخن است که در ترکیب رنگی آن حدودا دو سوم سطح ناخن به رنگ صورتی یا هلویی و ندرتا کاراملی و قسمت لبه ناخن به رنگ سفید است که به صورت سایه روشن روی سطح ناخن دیده میشود . کاشت بی بی بومر از کاشت های ساده و شیک و زیبا میباشد ه در آن پودر ها در هم آمیخته شده و تنالیته رنگی بوجود میاورد. در این نوع کاشت از پودرناخن سفید گچی و پودرهلویی استفاده میشود ولی در کل میتوان با تمام پودر های رنگی این کار را انجام داد. اگر به کاشت بیبی بومر علاقمند هستید مادر یوسف آباد بهترین کاشت بیبی بومر با بهترین دیزاین را برای شما انجام خواهیم داد.

عکس نمونه کار کاشت بیبی بومر

کاشت ناخن بیبی بومر در یوسف آباد ، ناخن کار در یوسف آباد
دیزاین نگین دار کاشت بیبی بومر در ونک و  یوسف آباد

 

 

[WP-Coder id=”1″]

مطالبی در مورد ناخن

مطالبی در مورد ناخن بخوانید

مطالبی در مورد ناخن : ناخن صفحات حفاظتی و پوششی نوک انگشتان دست و پا میباشد که فاقد عصب یا خون رسانی است. ناخن ها علاوه بر جاذبه آرایش و زیبایی (لاک زدن ناخن و کاشت ناخن مصنوعی) وظایف دیگری را برعهده دارند و به بلند کردن اجسام با ایجاد یک تکیه گاه کمک میکنند .

ارتباط شکل ناخن و رنگ ناخن سالم با سلامت بدن

رنگ و شکل ناخن ها سلامت عمومی بدن را بازتاب میکنند. ناخن هایی که مشکل شکنندگی و ترک خوردن و … را دارند نشان از کمبود بعضی ویتامین ها همانند ویتامین آ و کلسیم و .. را دارند .

شکل ناخن و رنگ ناخن کمبود پروتئین باعث ایجاد راه راهها سفید بر سطح ناخن میشود و کلی مشکلات و کم و کاستی های بدن که در ناخن ها قابل مشاهده مییباشد .در صورتی که شما ناخن های سالمی دارید و میخواهید به ناخن هایتان شکل و زیبایی خاصی دهید با انجام خدمات کاشت ناخن مصنوعی در محدوده ونک و یوسف آباد بهترین خدمات ناخن را برای شما انجام خواهیم داد . در صورت تمایل با ما تماس بگیرید .

نشانه های سلامت بدن با بررسی ناخن ها

شکل ناخن‌ها : ناخن‌های منحنی و قوزدار نشانه ای از به خطر افتان سلامت بدن شما میباشد از احتمال وجود بیماری‌های ریوی ، کبدی و حتی سرطان را افشا می‌کنند. البته ناخن برخی افراد به‌ طور ژنتیکی به این شکل است. بهتر است در صورت مشاهده هر گونه تغییری در شکل ناخن‌ها برای بررسی بیشتر به پزشک متخصص پوست و ناخن مراجعه کنید تا خیال تان راحت شود.

ناخن‌ های سرد و رنگ پریده : ضعف عروق در ناحیه نوک انگشت‌ها ، سردی و رنگ پریدگی ناخن‌ها می‌تواند نشان از آرتریوپاتی، نارسایی قلبی یا ریوی باشد.

مقاومت ناخن‌ها : ناخن‌های ضعیف ، نرم یا شکننده می‌توانند نشان دهنده کمبود مواد مغذی بدن به ویژه آهن باشد.

بیماریهای ناخن با عکس
نشانه های مشکلات بدن با ناخن

تغییر رنگ ناخن‌ ها : ناخن‌های سفید امکان وجود بیماری‌های گوارشی، ریوی یا لنفوم (نوعی سرطان خون) را نشان می‌دهند.
ناخن‌های قهوه‌ای خبر از بیماری‌های هورمونی می‌دهند. لکه‌های کوچک قرمز رنگ روی ناخن‌ها احتمال وجود بیماری‌های خودایمنی را آشکار می‌سازند. در نهایت اینکه قرمزی اطراف ناخن‌ها می‌توانند نشان از درماتومیوزیت ( بیماری است که پوست وعضلات را درگیر میکند) باشد.

برجسته ترین قسمت ناخن

صدف ناخن ، پالت ناخن ، بدنه ناخن
صدف ناخن ، پالت ناخن ، بدنه ناخن

مشهود ترین قسمت ناخن ، صفحه یا صدف ناخن است. این قسمت بر روی بستر ناخن که یک ناحیه غنی از رگ‌های خونی است قرار گرفته‌ است و از جنس کراتین است.

چرا ناخن ها می شکنند؟

بعضی افراد مخصوصا خانم همیشه از مشکلات ناخن مانند شکنندگی ناخن شکایت میکنند علت نرم و شکننده بودن ناخن‌ها ، می‌تواند به دلیل خشک بودن ریشهٔ ناخن باشد. این حالت می‌تواند به دلیل شنا کردن ، استفاده از لاک پاک کن (استون) ، و ظرف شستن مداوم و بدون دستکش یا فقط به دلیل زندگی در محیطی با رطوبت کم باشد. دلایل دیگری مثل محصولات شیمیایی (برای مثال، اگر از محصولات پاک‌کنندهٔ شیمیایی زیاد استفاده می‌کنید) یا بالارفتن سن محتمل هستند.

ناخن شکننده ، شکستگی ناخن ، ناخن خشک
برای ناخن های شکننده کاشت ناخن گزینه خوبی است که از شکنندگی ناخن جلوگیری کند.

بعضی وقت‌ها ، کم‌کاری زیاد تیروئید ، کمبود آهن ، قرار گرفتن به مدت زیاد در معرض باد نیز باعث بروز این مشکل می‌شود. چربی ناخن خانم‌ها در سنین یائسگی و بعد از آن کم می‌شود و به همین دلیل شکنندگی ناخن‌های خانم ها در سنین بالا بیشتر می‌شود.

درمان شکنندگی ناخن ها

برای درمان ناخن‌های ترک خورده ، لوسیون‌های مرطوب‌ کنندهٔ قوی بر روی آن‌ها بزنید. ناخن نیز مثل پوست ، جذب‌ کننده است و لوسیون می‌تواند از خشک شدن ناخن در آینده، جلوگیری کند. به گفته محققان بهتر است محصولاتی را انتخاب کنید که حاوی اسید هیالورونیک و گلیسیرین باشند.

مواد مغذی برای ناخن، تقویت ناخن
در مان ناخن های شکننده

اگراین کار به شما کمکی نکرد، می‌توانید مصرف بیوتین را به عنوان مکمل رژیم غذایی تان نیز امتحان کنید تا سبب رشد ناخن‌های سالم شود منابغ غذایی بیوتین عبارتند از: بادام – تخم مرغ – سیب زمینی شیرین – پیاز – گوجه فرنگی – جو.

ناخن و مو از کراتین ساخته شده است

کراتین ناخن ، ماتریکس ناخن ، ساختار ناخن
ساختار علمی ناخن

کراتین نوعی پروتئین است که سلول‌های بافت ناخن و موهایی شما از آن تشکیل شده‌اند. کراتین نقش مهمی در سلامت ناخن دارد. کراتین ناخن‌ را قوی و مقاوم می‌کند تا ناخن ها آسیب نبینند. همچنین سلول‌های بخش اصلی غدد و غشای درونی ارگان‌ها نیز از کراتین ساخته شده است.

سطح صدف ناخن سلول های مرده هستند

ناخن ها دست و پا در زیر پوست شروع به رشد می‌کند. با رشد سلول‌های جدید، سلول‌های کهنه و مرده به سمت پوست رانده می‌شوند. بخشی از ناخن را که در صدف ناخن می بینیداز سلول‌های مرده تشکیل شده و به همین دلیل است که کوتاه کردن ناخن درد ندارد

ناخن برای رشد کردن به خون احتیاج دارد.

همان بافت مرده‌ ناخن را که مشاهده میکنید به خون نیاز دارد تا رشد کند و فرم ناخن را تشکیل بدهد . شبکه مویرگی ریزی به نام کاپیلاری در زیر بستر ناخن وجود دارند که جریان خون در کاپیلاری‌ها کمک می‌کند تا ناخن رشد کرده و صورتی رنگ باشد.

درد ناخن ، حس ناخن ، اعصاب ناخن
در صدف ناخن احساس درد نمی کنید

آیا صدف ناخن‌ هم حس دارد؟

صدف ناخن را که می‌بینید مرده است و حس ندارد اما لایه‌ ای از پوست زیر ناخن وجود دارد که درمیس نام گذاری شده است و این لایه دارای رگ های عصبی حسی است. این عصب‌ها وقتی که به ناخن فشاری وارد بشود، به مغز سیگنال درد و فشار می‌فرستند.

میزان رشد ناخن معمولی هر ماه تقریبا 3.5 میلیمتر است

ناخن‌های دست هر ماه 3.5 میلیمتر رشد میکنند ناخن های پا نیز هر ماه حدود 1.5 میلیمتر رشد می‌کنند. اگر تغذیه‌ مناسب و درستی داشته باشید و مراقب سلامت ناخن‌های تان باشید، بر سرعت رشد ناخن‌های‌ تان تاثیر می‌گذارد.

رشد ناخن ، کاشت ناخن ، طراحی ناخن
مراقبت از ناخن باعث رشد ناخن میشود

تا زمانی که زنده هستید ناخن های شما رشد میکنند.

بعضی ها فکر میکنند هر چند باور اشتباهی وجود دارد که می‌گوید بعد از مرگ نیز ناخن‌ها به رشد خود ادامه می‌دهند اما چنین چیزی حقیقت ندارد. بعد از مرگ، پوست دهیدراته شده و افت می‌کند، به همین دلیل به نظر می‌رسد ناخن رشد کرده است.

رشد ناخن در مردها سریعتر است.

اما رشد مو در زنها سریعتر است. به استثنای دوران بارداری که هم ناخن و هم موهای مادر سریعتر از ناخن و موهای یک مرد رشد می‌کند.

دست فعال رشد ناخن بیشتری دارد

اگر راست دست هستید حتما متوجه شده‌اید که ناخن‌های دست راست‌ تان سریعتر از ناخن‌های دست چپ‌ تان رشد می‌کنند و برعکس. علت اش می‌تواند این باشد که دست مسلط ، فعال‌تر است و خون بیشتری در ان دست جریان دارد و همانند و ورزش کردن میماند.کسانی که با کیبورد کار میکنند رشد ناخن بیشتری دارند چون تحریک ناخن ها در این افراد بیشتر میباشد.

ناخن مردان ، ناخن زنان
ناخن مرد – ناخن زن

رشد ناخن در تابستان بیشتر از فصل زمستان است.

ناخن در فصل تابستان سریعتر از فصل زمستان رشد می‌کند. در مورد دلیل این اختلاف تحقیقات زیادی انجام نشده است اما پژوهشی روی موش‌ها دریافت هوای سرد، جلوی رشد ناخن‌های‌ شان را گرفت .

نقطه های سفید روی ناخن نشانه چیست؟

نقطه‌های سفید روی ناخن معمولا ناشی از آسیب‌هایی هستند که ناخن‌ وارد شده اند ، مثلا در اثر جویدن آنها. این نقطه‌ها عموما بی‌خطر بوده و موقت میباشند و با رشد ناخن برطرف خواهند شد و تقریبا 8-9 ماه طول می کشد تا ناپدید شوند. گاهی اوقات کمبود روی ، این لکه ها ایجاد میشوند که به راحتی درمان می شوند. گاهی اوقات هم با سطوح پایین منیزیم و کلسیم ارتباط دارد.

لکه های ناخن ، لکه های سفید زیر ناخن ، خدمات ناخن
لکه های سفید روی ناخن

رابطه استرس با رشد ناخن ها

استرس می‌تواند باعث شود ناخن‌ها آهسته‌ تر رشد کرده و یا حتی رشدشان متوقف شود. وقتی مجددا رشد خود را شروع کنند، احتمالا خطوط افقی روی ناخن‌ تان خواهید دید. این خطوط نیز بی‌خطر بوده و با رشد ناخن برطرف می‌شوند.

ناخن جویدن ، شایع‌ ترین علامت اضطرابی است

جویدن ناخن کودکان ، ضرر های جویدن ناخن
جویدن ناخن نشانه استرس مداوم میباشد

ناخن جویدن معمولا موجب آسیب بلند مدت بر روی ناخن ها نمی‌شود. اما می‌تواند ریسک ابتلا به بیماری را بیشتر کند زیرا میکروب وارد دهان می‌شود. آسیب پوست‌ اطراف ناخن هم می‌تواند منجر به عفونت شود .برای جلوگیری از جویدن ناخن و یا ترک جویدن ناخن میتوانید کاشت ناخن انجام دهید .

ناخن هایتان احتیاج به استراحت و تنفس دارند

برای حفظ سلامت ناخن‌ها ، زمان هایی آنها را بدون لاک یا ناخن مصنوعی رها کنید. استفاده از این جور چیزها و برداشتن‌شان می‌تواند به ناخن آسیب بزند، پس گاهی اجازه بدهید نفس بکشند و استراحت کنند تا خودشان را ترمیم کنند.

علل ضخامت صدف ناخن

رشد ناخن و سایر فاکتورها تا حدودی بستگی به ژن هایی دارد که به ارث می‌برید و ژنتیکی میباشد. سایر علل کم رشدی ناخن مربوط به سن و وضعیت سلامتی‌ تان ارتباط دارد.

کوتیکول‌ ناخن های دست چه وظیفه‌ای دارند.

پوست نقره‌ای رنگ ظریفی که در انتهای ناخن‌هایتان قرار دارند ، از ناخن جدید در برابر میکروب‌ها محافظت می‌کند. نباید کوتیکول‌ها را بردارید چون با این کار، یک سد دفاعی مهم را مانع عفونت می‌شود از بین می‌برید.

کوتیکول ناخن ، مواظبت ناخن ، مرکز ناخن
کوتیکول ناخن کجاست؟

نکاتی برای حفظ سلامت ناخن

ناخن‌های خود را مرتبا کوتاه کنید، اگر می‌خواهید ناخن‌های‌تان را بلند نگه دارید هنگام شستن دستها حتما زیر آنها را خوب بشویید، برای شستن دستها از آب و صابون و برس ناخن استفاده کنید، ابزار مانیکور را بعد از هر استفاده ضد عفونی کنید، ناخن‌های‌تان را نجوید، پوست‌های اطراف ناخن را نکنید و از ابزار مناسب این کار برای برداشتن پوست‌های اضافی استفاده کنید.

 

برخی بیماری‌ها را از روی رنگ و شکل ناخن می‌توان تشخیص داد، مانند موارد زیر:

– نـاخـن رنگ پریده، نشانه کم خونی است.

– ناخن قرمز، نشانه بیماری قلبی است.

– ناخن‌های سفـیدرنگ، نشانه بیماری کبدی است.

– ناخن ضخیم و زرد رنگ، نشانه بیماری ریوی است.

– سرخـی مختصر در ته ناخن، نشانه دیابت Diabetes است.

– ناخن‌های دو رنگ (نیمی سفید و نیمی صورتی)، نشانه بیماری کلیه است.

رنگ ناخن ، بیماری های ناخن ، مدل ناخن
تشخیص بیماری اشخاص با شکل و رنگ ناخن ها

تیرگی ناخن نشانه چیست؟

در این حالت ناخن‌ها مات و کدر بوده و در نوک آن‌ها، نوار تیره رنگی دیده می‌شود. این علامت ممکن است نشانه ای از یک بیماری جدی مانند سرطان، نارسایی احتقانی قلب Heart و یا دیابت باشد. این علامت، ناشی از کهولت سن نیز می‌باشد.

دلیل ایجاد حفره روی ناخن

این حالت ممکن است در اثر ضربه ایجاد شود یا ممکن است ناشی از عوارض بیماری‌هایی نظیر پسوریازیس، اگزما یا آرتریت باشد.

زرد یا سبز شدن ناخن ها

علت آن، ورم دست‌ها و یا بیماری تنفسی مثل برونشیت مزمن می‌باشد. این علامت معمولا با رشد آهسته‌تر ناخن‌ها همراه است.

رنگ زرد مایل به قرمز شدن ناخن

نشان می‌دهد که زود به زود لاک ناخن را عوض می‌کنید.

سیاه شدن ناخن‌ ها (کبودی ناخن)

معمولا در اثر کوبیده شدن یا فشرده شدن ناخن ایجاد می‌شود. این کبودی به مرور زمان از بین می‌رود و ممکن است در اثر شدت ضربه، ناخن ضربه دیده بیفتد. اما جای نگرانی نیست، چون ناخن جدید جایگزین ناخن قبلی می‌شود.

شیارهای عمودی روی ناخن

افزایش سن و قرار دادن ناخن‌ها در آب، آن‌ها را مستعد نازک‌تر شدن می‌کند و شیارهای عمودی را ایجاد می‌کند. اگر این شیارها، یکباره روی ناخن‌ها آشکار گردند، علت آن می‌تواند ضربه، پیری، روماتیسم و یا بیماری کلیه باشد.

تشخیص بیماری ها با رنگ و شکل ناخن ها

استفاده از منابع غذایی حاوی آهن و روی می‌تواند موجب سفت‌ تر شدن ناخن‌ها شده و از بروز چنین علایمی جلوگیری کند.

شیارهای عرضی روی ناخن

این مشکل می‌تواند ناشی از مانیکور کردن غلط ناخن باشد. در مواقعی که رشد ناخن به دلیل بیماری‌هایی مانند حمله قلبی، سرخک، سینه پهلو یا تب متوقف می‌شود، این شیارها مشاهده می‌شوند.

شیارهای هلالی شکل روی ناخن

شیارهای هلالی شکل روی ناخن ، این خطوط ، سفیدرنگ بوده و در مسمومیت با آرسنیک بروز می‌کنند.

شکنندگی ناخن دست و پا

علت آن می‌تواند فـرو بردن دست در آب داغ، اختـلال در جـریان خــون بدن، کمبود ویتامین‌هایA ،C ، B۶ و نیاسین، کمـبود آهن و کلسیم و روی و کم‌کاری تیروئید باشد.

این تغییر شکل ناخن، با انباشتگی بیش از حد سلنیوم ارتباط دارد. کم آبی بدن نیز در بروز این مشکل بسیار مهم است، بنابراین روزانه آب فراوانی بنوشید.

ضخیم شدن صدف ناخن ها

اصلی‌ترین دلیل این ناهنجاری، عفونت‌های قارچی و پسوریازیس است. ضربه و کهولت سن نیز ممکن است دلیل دیگری باشد. با درمان مشکل اصلی، ناخن به حالت عادی برمی گردد.

قاشقی‌ شدن شکل ناخن

به علت کم خونی فقر آهن ایجاد می‌شود. این بیماری بر خلاف باور غلط مردم، هیچ رابطه‌ای با کمبود کلسیم ندارد. این حالت ممکن است مادرزادی بوده و یا ناشی از کمبود اکسیژن باشد که در بیماری‌های ریوی دیده می‌شود.

به علت ضعیف بودن ساختار بستر ناخن، ناخن در بستر خود فرو رفته و شکل قاشق به خود می‌گیرد.

با یک آزمایش خون کامل از لحاظ شمارش گلبول قرمز، میزان هموگلوبین و ذخیره آهن می‌توان این بیماری را شناسایی کرد.

کندی رشد ناخن در کودکان و بزرگسالان

یکی از دلایل کندی رشد ناخن می‌تواند به دلیل سوء تغذیه باشد. مدت زمانی که برای رشد یک ناخن پا از ریشه تا انتها احتیاج دارد، 9 ماه تا یک سال است و این در حالی است که این زمان برای ناخن‌های دست بین 3-5 ماه است. جنسیت هم در رشد ناخن موثر است یعنی ناخن خانم‌ها رشد بهتری نسبت به آقایان دارد همچنین ناخن کودکان و بزرگسالان هم در رشد با هم متفاوت است. به طور متوسط هر ماه 1 الی 2 میلی متر ناخن‌ها رشد می‌کنند، بیماری‌های تب دار در کودکان و یا بزرگسالان موجب توقف رشد ناخن‌ها می‌شود که جالب است بدانیم بعد از بهبود تب‌ها یک خط بر روی ناخن ایجاد می‌شود و پزشک با دیدن این خط متوجه می‌شود که این فرد چند مدت قبل دچار تب شده بود.